26 maja 2014

ĆWIEKI GWIAZDKI

Dzisiaj słów kilka o ciekawym dodatku do zdobienia paznokci. A mianowicie chodzi o ćwieki w kształcie gwiazdek z Bornprettystore. Jeśli jesteście ciekawe jak się sprawują zapraszam do dalszej części :)

Gwiazdki o wielkości 2mm mieszczą się w karuzeli z dwunastoma przegródkami. W cenie 7.59$ otrzymujemy 300 sztuk. W środku znajdziemy osiem kolorów. Kolory są żywe, jednak srebrny i złoty też są w komplecie co uważam za duży plus.


ćwieki na paznokcie

Jak się sprawują?

Otóż paznokcie pomalowałam w sobotę wieczorem, pierwsza gwiazdka odpadła w niedziele popołudniu, a reszta trzyma się nadal. Są one dość wypukłe, ale na tyle malutkie, że nie sprawiają kłopotów. Jednak po nałożeniu musimy je lekko docisnąć, bo inaczej jest ryzyko zahaczenia. 

Jak nakładać?

Ćwieki nałożyłam na mokry lakier i nie pokrywałam ich lakierem bezbarwnym. Jednak lakier nawierzchniowy na pewno przedłuża trwałość. Robię to przy pomocy lekko zmoczonej sondy. Jest to bardzo prosty i wygodny sposób.

Ogólnie...
uważam, że jest to świetny dodatek. Rozweseli każdy mani, ale również sprawi, że paznokcie mogą być eleganckie. Niewielki rozmiar pozwala mi na bezproblemowe noszenie ich na małej płytce paznokci. 

ćwieki na paznokcie

paznokcie w kropki

ćwieki na paznokcie

paznokcie w kropki

ćwieki gwiazdki

ćwieki na paznokcie

Używając kodu OWG10 dostaniecie 10% zniżki na zakupy w BornPrettyStore. Wysyłka jest darmowa. 


*Produkt (ćwieki) otrzymałam w ramach napisania recenzji. Opinia jest szczera i oparta na moich doświadczeniach.

------------------------------
  INSTAGRAM 

17 maja 2014

PANTERKA: TUTORIAL

Czytając Wasze komentarze pod paznokciami w panterkę wpadłam na pomysł, aby zrobić tutorial. Chciałabym pokazać Wam, że jest to bardzo łatwy wzorek i każda z Was może go wykonać. Wszystkie potrzebne rzeczy z pewnością znajdziecie w domu.

Co potrzebujemy: sondę lub coś czym możemy zrobić kropki/ plamki (końcówka ołówka), wykałaczkę oraz trzy kolory lakierów


lakiery do paznokci

panterka paznokcie instrukcja

1. Malujemy paznokcie na jeden kolor. 
2. Robimy niewielkie plamki.
3. Niedokładnie obrysowujemy plamki za pomocą wykałaczki.
4. Na koniec dodajemy małe czarne plamki pomiędzy i gotowe :)
------------------------------
  INSTAGRAM 

3 maja 2014

NIEBIESKA PANTERA


Dzień dobry Lakieromaniaczki! Dzisiejszy wzorek jest bardzo znany, ale tak mi się podoba. Ot zwykła panterka, ale już wiem, że szkoda będzie mi ją zmyć. Wzorek dopełnia niezastąpiony lakier Life 26, który tworzy piękne tło. Cekiny o kontrastowym kolorze są świetnym wykończeniem.

Panterkę wykonałam lakierem z Golden Rose o numerze 16. Tak, tak.. pomieszałam go z białym GR Paris 04. Najlepszy sposób, aby stworzyć odcień jakiego potrzebujemy. Do panterki użyłam sondy i wykałaczki.


niebieska panterka

niebieska panterka

------------------------------
  INSTAGRAM