24 lipca 2014

MINIMALISTYCZNE WATER MARBLE


Witajcie!

Zniknęłam tak bez zapowiedzi.. wiem nieładnie. Upały podczas, których nic się nie chce robić oraz wizyta w szpitalu (badania kontrolne) nie sprzyjają w malowaniu paznokci. Ale już jestem i znikać nie zamierzam.. :)

Dzisiejsze paznokcie nie wyszły po mojej myśli, ale i tak dobrze się w nich czuje. Zapewne dlatego, że jest to połączenie moich ulubionych kolorów :) Jest to minimalistyczne water marble, ale nawet ten jeden paznokieć świetnie się komponuje z resztą. Co tu dużo pisać .. w sam raz na lato :)

Jeszcze nie skromnie wspomnę, że jestem zadowolona z sesji. Nawet zmarznąć było warto.------------------------------

12 lipca 2014

DELIKATNY GRADIENT


Hej!

Nie raz już wspominałam, że uwielbiam gradient :) Dlatego dzisiaj mam do pokazania zdobienie zrobione taką właśnie techniką. Postawiłam na jasne kolory, dlatego paznokcie wyglądają bardzo delikatnie. Kojarzą mi się z księżniczką :D
Zaczęłam od pomalowania paznokci trzema warstwami różowego lakieru, który z pewnością nadaje się do zrobienia frencha. Następnie gąbeczką nałożyłam niebieski i jeszcze jedną warstwę różowego. Wszystko pokryłam brokatowym topem, a później bezbarwnym.
Niestety pogoda nie pozwala na zrobienie porządnych zdjęć.. udało mi się wybrać tylko jedno.

gradient na paznokciach

Użyłam: Eveline miniMAX 684, Rimmel 853 Pillow talk, Esprit 703, Essence top coat gel look

------------------------------

7 lipca 2014

KOKTAJLOWY MIX

Pomysł na dzisiejszy mani pojawił się w mojej głowie, gdy zobaczyłam pewien koktajl. Połączenie tych dwóch kolorów jest dla mnie idealne.. typowo letnie. Trochę dłużej zastanawiałam się nad kolorem dodatkowym i postawiłam na dość ciemny fiolet, który stanowi dopełnienie.

Gradient zrobiłam za pomocą pociętej gąbeczki i pokryłam go topem z Essence.

gradient paznokcie
------------------------------