25 czerwca 2015

KOLEJNY ETAP


wakacje
Witaj!

Wracam z powrotem i bardzo się z tego powodu cieszę. Dzisiejsza data nie jest przypadkowa :) Cztery lata temu powstał pierwszy wpis na blogu. To była świetna decyzja. Był to kolejny etap w rozwijaniu mojej pasji, czyli stylizacji paznokci. Przez ten czas mogłeś zaobserwować wiele zmian. Zaczynając od samych stylizacji i kończąc na zdjęciach. Blogowanie to dla mnie przygoda, którą nadal chcę kontynuować. 

Tak jak wspominałam zajdzie kilka zmian. Pierwszą z nich była zmiana szablonu. Teraz panuje tutaj większa przejrzystość i minimalizm, który bardzo cenię.
Następną zmianą będzie tematyka. Nie martw się paznokcie nadal będą stanowiły główny temat, jednak będą pojawiać się również nieco inne wpisy. Będzie to miejsce, gdzie mogę podzielić się swoimi pomysłami i przemyśleniami bez jakichkolwiek ograniczeń. Powstanie kilka blogowych serii np. sobota w kropki. Wkrótce więcej szczegółów.

Tymczasem dziękuję Ci, że nadal tutaj jesteś :)

Ściskam Oliwka


PS. W sobotę zapraszam Cię na kolejny wpis. 

3 komentarze:

 1. Super! Nie mogę się doczekać nowych postów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne plany na rozwój! Już nie mogę się doczekać tych wpisów :)!
  PS: Zapraszam też na mojego niedawno powstałego bloga: http://skorkowo.blog.pl/, gdzie znajdują się artykuły dotyczące skórzanych elementów garderoby oraz skórzanych dodatków. Potrzebuję wsparcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego co dobrego z okazji blogowych urodzin!
  Ja również planuję na najbliższy czas serie wpisów i mam nadzieję, że się uda. Tymczasem przeniosłam bloga na własną domenę, więc spory krok do przodu już zrobiony. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz <3

Proszę, nie zostawiaj spamu... i komentarzy w stylu: obserwujemy?

Odwiedzam każdego kto tu zagląda :)

Jeśli zadasz pytanie, odpowiedz znajdziesz pod tym samym postem :)

Komentarze obraźliwe, wulgarne... będą usuwane.